Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kavala Troll ve Kufurculer

2 posters

Kavala Troll ve Kufurculer  Empty Kavala Troll ve Kufurculer

Mesaj tarafından BARON Salı Tem. 22, 2014 8:55 pm

Bugun 23-7-2014 olay saat 5/6 hollanda saatlerinde oldu kisiler aracima carparak gecti sonunda bir aracimi patlati kisiye msj cektim gearlerimin parasini istiyorum diye atmde bana tipime pezevenklere donmus gibisine hakaretde bulundu ona verdigim karsilik agzini topla it oldu sonra daha daha hakaretler eti ben ayrildim cunku iyi tarafa gitmiyordu server restart geldi ikinci bolum video da baska birisi geldi akil veremicen kufurler eti

BARON
BARON

Kavala Troll ve Kufurculer  Empty Geri: Kavala Troll ve Kufurculer

Mesaj tarafından TSunami Salı Tem. 22, 2014 9:13 pm

[RIP] SaVCı  (2 gün) ve [RIP] Ramiz (perm) videoda görüldüğü üzere YEŞİL BÖLGE'de arac patlatmaya yönelik hareketleri sonucunda bir patlama yaşanmış , RDM ve VDM kulurallarını çinemiş olup artı olarak bir çok kez ağır küfür , ırkçılık , kişiye karşı doğrudan ağır ve kötü söylemlerde bulundukları saptanmış ve bu kişiliksiz şahıslara PERMANENTY BAN  uygulanmıştır. Bu tür olaylara karışan ve başrol oynayan şahıslar hiç düşünmeksizin aynı muameleyi görecek olup serverdan kalıcı şekilde uzaklaştırılacaktır.

En son TSunami tarafından Perş. Tem. 24, 2014 5:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

TSunami

Kavala Troll ve Kufurculer  Empty Geri: Kavala Troll ve Kufurculer

Mesaj tarafından TSunami Salı Tem. 22, 2014 9:17 pm

Bu güzel ortamı bozmaya çalışan her kim olursa olsun herkes şüphesiz emin olsun ki gerekli işlemler yapılacaktır. Güzel bir oyun güzel bir ortam için sizlerden ricamız oynanan oyunun bir oyun olduğunu unutmayıp fakat oyun dahi olsa terbiye ve duruşunuzu bozmamanızdır.

Bu güzel ortamda bizlerle birlikte olduğunuz için hepinize teker teker teşekkür ederiz. ALTİSTÜRK ailesi olarak bu platformda daima kalıcı olmak dileğiyle ...

TSunami

- Similar topics